| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 600 g |
| Dĺžka hlavy | 175 mm |
| Hrúbka hlavy | 25x20 mm |
| Dĺžka | 315 mm |
| Povrchová úprava | polerowana |
| Materiał obucha | uhlíkovej ocele |
| Dokončenie hlavy | skrášlené, temperované |
| Materiál hriadeľa | oceľ, TPR |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Symbol | YT-4564 |
Kamenárska sekera na profesionálne stavebné a dokončovacie práce s hmotnosťou 600 g. Pevne namontovaná na kovovej násade. Široké ostrie sekery je určené na účinné sekanie, lámanie a štiepanie drobných dielov a stavebných materiálov, napr. tehál, tvárnic atď.
- Kované z uhlíkovej ocele, kalené a popúšťané
- násada pokrytá profilovaným, protišmykovým plastovým krytom
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.