| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 600 g |
| Dĺžka hlavy | 155 mm |
| Hrúbka hlavy | 25 mm |
| Dĺžka | 345 mm |
| Povrchová úprava | leštené, lakované |
| Materiał obucha | uhlíková oceľ #45 |
| Dokončenie hlavy | skrášlené |
| Materiál hriadeľa | TPR, PP |
| Tvrdosť | 45-58 HRC |
| Technológia výroby | zápustkovo kované |
| Symbol | YT-45744 |
Solídny strešný kladivo vyrobené ako jednodielny odlievaný kovaný matricovo z ocele. Výnimočne odolný a spoľahlivý v akýchkoľvek podmienkach. Vytvorený s myšlienkou na profesionálov a majstrov, ktorí hľadajú ideálnu rovnováhu medzi silou a presnosťou.
Vybavený bijakom s dvoma zubami uľahčujúcimi vytiahnutie klinčekov. Ergonomická, dvojkomponentová rukoväť z plastu TPR a PP tlmi vibrácie a zabezpečuje vynikajúcu priľnavosť.
- monolitická konštrukcia kovaná matricovo z ocele so symbolom CS45
- polírovaná, lakovaná povrch
- výnimočná odolnosť a dlhá životnosť počas intenzívneho používania
- skvelé na presné, kontrolované práce
- vybavený obdĺžnikovým bijakom s zubami na vytiahnutie starých klinčekov
- ergonomická, dvojkomponentová a protišmyková rukoväť z plastov TPR a PP tlmi vibrácie, zvyšuje komfort používania a robí chytanie istým
- hmotnosť 600 g a vynikajúca priľnavosť umožňujú dlhšiu prácu bez zaťaženia
- celková dĺžka: 345 mm
- dĺžka hlavy: 155 mm
- hrúbka hlavy: 25 mm