| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 1800 g |
| Dĺžka hlavy | 125 mm |
| Hrúbka hlavy | 45 mm |
| Dĺžka | 375 mm |
| Povrchová úprava | leštené, lakované |
| Materiał obucha | uhlíková oceľ #45 |
| Dokončenie hlavy | skrášlené |
| Materiál hriadeľa | TPR, PP |
| Tvrdosť | 45-58 HRC |
| Technológia výroby | zápustkovo kované |
| Symbol | YT-45755 |
Profesionálny monolitický kováčsky kladivo s obdĺžnikovým kladivom. Určený pre najťažšie použitie v dielni a kovárni. Odporúčaný pre kováčov, zámočníkov, remeselníkov a domácich užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivé kladivo na náročné úlohy. Vyníma sa výnimočnou trvanlivosťou a presnosťou úderov vďaka dobrej vyváženosti a forme kladiva.
- jednodielny odlievaný kovaný matricovo z kalenej ocele s označením CS45
- povrch je leštený, lakovaný
- vynikajúca trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu vďaka eliminácii spojov
- vybavený obdĺžnikovým kladivom pre presné a kontrolované údery
- ergonomická, protišmyková rukoväť z dvojkomponentného materiálu TPR/PP tlmi vibrácie a zabezpečuje bezpečný a istý úchop, aj pri dlhšej práci
- tvrdosť: 45-58 HRC
- celková dĺžka: 375 mm
- dĺžka hlavy: 125 mm
- hrúbka hlavy: 45 mm
- hmotnosť 1800 g ideálna pre kováčstvo, kovovýrobu a ťažké opravy v dielni