| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 600 g |
| Dĺžka hlavy | 170 mm |
| Hrúbka hlavy | 25 mm |
| Dĺžka | 275 mm |
| Povrchová úprava | leštené, lakované |
| Materiał obucha | uhlíková oceľ #45 |
| Dokončenie hlavy | skrášlené |
| Materiál hriadeľa | TPR, PP |
| Tvrdosť | 45-58 HRC |
| Technológia výroby | zápustkovo kované |
| Symbol | YT-45773 |
Profesionálny murársky kladivo s monolitickou konštrukciou, bez slabých miest na spojoch. Navrhnuté pre intenzívne a presné murárske práce - kovanie, drvenie, lámanie a tvarovanie tehál, betónových blokov, pálených tehál, dlažieb atď. Klinová čepeľ uľahčuje rýchle odstránenie nadbytočného materiálu pred jeho stvrdnutím, čo umožňuje udržať čisté, estetické spoje.
- vyrobené v technológii kovania matrice z jedného kusu kalenej ocele so symbolom CS45
- polírovaný, lakovaný povrch
- extrémne odolný, odolný voči deformáciám a prasklinám
- vybavený obdĺžnikovým kladivom so dlhou klinovou čepeľou umožňujúcou vystrihnúť alebo zoskrobať nadbytočný malty, ktorý sa dostal medzi stavebné prvky alebo dlaždice
- ergonomická, dvojkomponentová a protišmyková rukoväť z materiálov TPR/PP dobre tlmi vibrácie a poskytuje stabilný, pohodlný úchop
- hmotnosť 600 g dokonale kombinuje silu, kontrolu a presnosť potrebnú pri murárskych prácach
- celková dĺžka: 275 mm
- dĺžka hlavice: 170 mm
- hrúbka hlavice: 25 mm