| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 300 g |
| Typ | bez spätného rázu |
| Priemer hlavy | 20 mm |
| Dĺžka hlavy | 75 mm |
| Dĺžka | 225 mm |
| Materiał obucha | bronz |
| Materiál hriadeľa | PVC |
| Aplikácia | práce vyžadujúce silný náraz a súčasnú ochranu materiálu, napr. montáž častí strojov a zariadení alebo vyrovnávanie kladených keramických obkladov |
| Symbol | YT-46190 |
Kladivo so špeciálnou konštrukciou, ktorá tlmí a minimalizuje spätný ráz vznikajúci pri údere. Telo kladiva je vyrobené z tvrdého plastu a z polovice naplnené oceľovými brokami. Tým sa tlmí spätný ráz pri údere a kladivo sa takmer "prilepí" k materiálu. Tým sa zabráni poškodeniu obrobkov.
Mosadzný úderník je pomerne mäkký, vhodný na širokú škálu montážnych prác, napr. v strojárstve, priemysle, servise, ako aj na obkladačské práce.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.