| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Dĺžka | 300 mm |
| šírka | 16 mm |
| Thickness | 13 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Dokončenie pracovnej časti | szlifowana |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Profil | czworokątny |
| Symbol | YT-46750 |
Páčidlo zvysokokarbónovej kovanej ocele s dvoma úzkymi vyťahovačmi, precízne spracovanie, začiernený povrch l-300 mm na pákovanie, lámanie a vyťahovanie pri opravách:
- renovácia
- stavebných prác
- montáže atď.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.