| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Dĺžka | 380 mm |
| šírka | 35 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Materiál | stal 65Mn |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Dokončenie pracovnej časti | hartowana |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Profil | rovnostranný |
| Symbol | YT-46821 |
Páčidlo vykované z mangánovej ocele 65Mn.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.