| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 130 mm |
| Šírka frézy | 12 mm |
| Thickness | 9.4 mm |
| Materiál | 60CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Symbol | YT-4693 |
Zámočnícke dláto určené na prácu s kovom, rezanie, zárezy, značenie, odrezávanie skrutiek alebo nitov a iné podobné aplikácie.
Vyrobené z ocele CrV60 s plne pochrómovaným, lešteným, zrkadlovým povrchom.
Sploštená pracovná časť s nabrúsenou, frézovanou hranou , ostrá pracovná časť zanecháva po údere kladivom stopu na materiáli.
Rozmery:
- Celková dĺžka 125 mm
- šírka 12 mm
- šesťhranný profil stopky 9,4 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.