| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka frézy | 25 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Thickness | 18 mm |
| Materiál | 40Cr |
| Povrchová úprava | prašná farba, stvrdnuté |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Symbol | YT-47022 |
Dláto 300 mm užitočné pri zámočníckych a dielenských prácach na rezanie a označovanie kovu, odrezávanie skrutiek, nitov a iných malých častí.
- vyrobené z kalenej ocele, lakované
- tepelne spracovaná čepeľ, chránená ochranným krytom
- šesťhranná tyč s hrúbkou 18 mm
- šírka 25 mm