| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 142, 152, 172 mm |
| Šírka frézy | 10, 12, 16 mm |
| Thickness | 8, 10, 13 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Nastavte obsah | plochá fréza x3 (10x142 mm, 12x152 mm, 16x172 mm) |
| Symbol | YT-4711 |
Súprava obsahuje tri ploché dláta s nasledujúcimi rozmermi:
- 10x8x142 mm.
- 12x10x152 mm
- 16x13x170 mm
Balené v plastovom obale na prepravu a skladovanie.
Nástroje sú vyrobené zo šesťhrannej tyče z CrV ocele, povrch je začiernený . Súprava dielenských dlát na opracovanie kovu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.