| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer dierovača | 8 mm |
| Priemer hrotu | 3, 6 mm |
| Priemer kužeľového razidla | 2 mm |
| Dĺžka hrotu šípky | 28, 45 mm |
| Dĺžka | 142, 152, 152, 152, 140, 115 mm |
| Šírka frézy | 10, 12 mm |
| Thickness | 8, 10, 8, 10, 10, 11 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Vertikálny uhol | 90 ˚ |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Počet kusov v sade | 6 |
| Nastavte obsah | plochá fréza x2 (10x142 mm, 12x152 mm), paralelný razník x2 (Ø3x152 mm, Ø6x152 mm), kužeľový narážací blok (Ø2x140 mm), dierovač (Ø8x115 mm) |
| Symbol | YT-4712 |
Dielenská súprava náradia na prácu s kovom. Na rezanie, dierovanie a bodovanie.
Dielenská súprava nástrojov na obrábanie kovov
Sada obsahuje:
2 ploché dláta:
- 10x8x142 mm
- 13x10x152 mm,
valcové a kužeľové dierovače s rozmermi:
- 3x8x152 mm.
- 6x10x152 mm
- 2x10x140 mm
a razidlo 8x11x100 mm.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.