| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | paralelný |
| Priemer hrotu | 1.5, 3, 4, 5, 6, 8 mm |
| Dĺžka hrotu šípky | 15, 30, 30, 32, 40, 40 mm |
| Dĺžka | 150 mm |
| Thickness | 9.4 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Počet kusov v sade | 6 |
| Nastavte obsah | paralelný razník x6 (Ø1,5x150 mm, Ø3x150 mm, Ø4x150 mm, Ø5x150 mm, Ø6x150 mm, Ø8x150 mm) |
| Symbol | YT-47121 |
Sada obsahuje šesť presných unášacích kolíkov.
Drifty sú vyrobené z ocele CrV 6150 so šesťhrannou tyčou. Povrch nástrojov je začiernený.
Súprava je zabalená v plastovej škatuli.
Dielenská vybíjacia súprava na vybíjanie čapov, skrutiek, objímok a iné mechanické práce.
Rozmery (priemer x dĺžka)
- 1,5 x 150 mm
- 3 x 150 mm
- 4 x 150 mm
- 5 x 150 mm
- 6 x 150 mm
- 8 x 150 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.