| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer hrotu | 3 mm |
| Priemer kužeľového razidla | 3 mm |
| Dĺžka hrotu šípky | 30 mm |
| Dĺžka | 125 mm |
| Šírka frézy | 10 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Kryt | áno |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Nastavte obsah | plochý rezač (10x125 mm), paralelný dierovač (Ø3x125 mm), kužeľový narážací blok (Ø3x125 mm) |
| Symbol | YT-4713 |
Sada dierovačov a dlát značky YATO.
Súprava dielenského náradia na prácu s kovom. Na presné sekanie a dierovanie.
Súprava obsahuje tri základné nástroje:
- zámočnícke dláto 10x125 mm
- valcový dierovač 3x125 mm
- kužeľový dierovač 3x125mm
Kované z CrV ocele, s plastovými rukoväťami s ochrannými krytkami, povrch nástroja začiernený.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.