| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer dierovača | 6, 8 mm |
| Priemer hrotu | 1.5, 3, 4, 5, 6, 8 mm |
| Priemer kužeľového razidla | 2 mm |
| Dĺžka hrotu šípky | 35, 40, 45, 48 mm |
| Dĺžka | 142, 152, 162, 152, 152, 152, 152, 152, 152, 140, 100, 115 mm |
| Šírka frézy | 10, 12, 16 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Vertikálny uhol | 90 ˚ |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Počet kusov v sade | 12 |
| Nastavte obsah | plochá fréza x3 (10x142 mm, 12x152 mm, 16x172 mm), paralelný razník x6 (Ø1,5x152 mm, Ø3x152 mm, Ø4x152 mm, Ø5x152 mm, Ø6x152 mm, Ø8x152 mm), kužeľový narážací blok (Ø2x140 mm), |
| Obsah setu pokr. | dierovač x2 (Ø6x100 mm, Ø8x115 mm) |
| Symbol | YT-4714 |
Sada obsahuje valcové vrtáky 1,5 , 3 , 4 , 5 , 6 , 8 mm , kužeľové vrtáky 2 mm , sekáče 10, 13, 16 mm, dierovače 6 mm a 8 mm . Dĺžky od 100 do 150 mm. Nástroje vyrobené zo šesťhrannej tyče z ocele CrV 6150, s čierneným povrchom. Balené v plastovom obale.
Určené použitie:
Dielenská súprava náradia na obrábanie kovov. Na rezanie, dierovanie a bodovanie.
Obsah balenia:
- Balenie obsahuje: diely: Balenie: 6 mm a 8 mm
- Kuželové dierovače: 2 mm
- Dierkovače s unášaním: 1,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm.
- Dláta: 10 mm, 13 mm, 16 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.