| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer hrotu | 5 mm |
| Rodzaj | paralelný |
| Dĺžka hrotu šípky | 32 mm |
| Dĺžka | 150 mm |
| Thickness | 9.4 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Symbol | YT-47144 |
Valcový (cylindrický) unášač na vybíjanie čapov, kolíkov, puzdier a iné dielenské aplikácie.
Rozmery:
- Celková dĺžka 150 mm
- Pracovná časť fi 5,0 mm
- paralelná stopka, dĺžka cca 40 mm
- rukoväť so šesťhranným profilom 9,4 mm.
Vyrobené z ocele CrV 6150, úplne začiernené.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.