| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka frézy | 16 mm |
| Dĺžka | 172 mm |
| Thickness | 9.4 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Profil | rovnostranný |
| Kryt | NIE |
| Symbol | YT-47149 |
Zámočnícke dláto na prácu v kovoch, rezanie, zárezy, značenie, odrezávanie skrutiek alebo nitov a iné podobné aplikácie.
Sploštená pracovná časť s nabrúseným, vyfrézovaným ostrím , dláto zanecháva na materiáli po údere kladivom stopu.
Rozmery:
- Celková dĺžka 172 mm
- šírka 16 mm
- rukoväť so šesťhranným profilom 9,4 mm.
Vyrobené z ocele CrV6150 úplne začiernenej.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.