| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | vybrať |
| Dĺžka | 250 mm |
| Pracovná šírka | 4 mm |
| Priemer | 14 mm |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | sčernela, pieskované |
| Aplikácia | betón |
| Symbol | YT-4720 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.