| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 250, 350, 380 mm |
| šírka | 22, 35 mm |
| Thickness | 12, 6 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | prašná farba, stvrdnuté |
| Dokončenie pracovnej časti | szlifowana |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Funkcia tepovania | NIE |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Nastavte obsah | páčidlo x3 (250 mm, 350x22x12 mm, 380x35x6 mm) |
| Symbol | YT-47303 |
Sada zápustkovo kovaných páčidiel s mimoriadne tvrdenými hlavami.
Povrch je chránený proti korózii.
Súprava obsahuje:
- 250 mm páčidlo
- páčidlo 350 x 22 x 12 mm
- páčidlo 380 x 35 x 6 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.