| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 18 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 127 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 36.2 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 7.4 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 26.8 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 9.9 mm |
| Materiál | 40CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 42-48 HRC |
| Hlavový uhol | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | áno |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-4911 |
18 mm krátky kombinovaný kľúč.
Krátky kombinovaný kľúč značky Yato. Vyrobený z chróm-vanádiovej ocele 40CrV, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou. Šesťhranný koniec očkového kľúča, dodatočne zahnutý, uľahčuje manévrovanie s kľúčom.
Parametre:
- materiál: 40CrV
- povrchová úprava: pochrómovaný, leštený
- povrchová úprava hlavy: leštená
- uhol hlavy: 15 stupňov
- typ očkového kľúča: šesťhranný
- AS-DRIVE
- tvrdosť: 42-48 HRC
Rozmery:
- Celková dĺžka L = 127 mm
- šírka otvoreného kľúča B = 36,2 mm
- šírka krúžkového kľúča D = 26,8 mm
- hrúbka otvoreného kľúča S1 = 7,4 mm
- hrúbka očkového kľúča S2 = 9,9 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.