| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka strúhadla | 25 mm |
| Výška strúhadla | 12.7 mm |
| Výška zubu | 2.1 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Symbol | YT-52197 |
Modulárne tarky sú náhradné diely pre fasádny tvarovýk. Sú vyrobené z pocínkovanej ocele s zvýšenou tvrdosťou.
Tarky sa montujú do hliníkového profilu pomocou špeciálnych skrutiek a skrutiek.
Rozmery tarky:
- dĺžka 400 mm
- šírka 25 mm
- výška 12,7 mm
- výška zubu 2,1 mm
Počet tariet namontovaných na fasádny tvarovýk závisí od jeho dĺžky:
- tvarovýk 800 mm - 2 ks
- tvarovýk 1200 mm - 3 ks
- tvarovýk 1600 mm - 4 ks
- tvarovýk 2000 mm - 5 ks