| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka strúhadla | 25 mm |
| Výška strúhadla | 12.7 mm |
| Výška zubu | 2.1 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Symbol | YT-52198 |
Modulárne strúhadlá sú náhradné diely pre fasádne strúhadlo. Sú vyrobené z pocínkovanej ocele s zvýšenou tvrdosťou.
Strúhadlá sa montujú do hliníkového profilu pomocou špeciálnych skrutiek a skrutiek.
Rozmery strúhadiel:
- dĺžka 400 mm
- šírka 25 mm
- výška 12,7 mm
- výška zuba 2,1 mm
Počet strúhadlá namontovaných na fasádne strúhadlo závisí od jeho dĺžky:
- strúhadlo 800 mm - 2 ks
- strúhadlo 1200 mm - 3 ks
- strúhadlo 1600 mm - 4 ks
- strúhadlo 2000 mm - 5 ks