| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 500 mm |
| Veľkosť čepele | 100x100 mm |
| Dĺžka čepele | 100 mm |
| Šírka čepele | 100 mm |
| Hrúbka čepele | 1.5 mm |
| Typ čepele | symetrický |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Materiál hlavy | hliníkový |
| Materiál rukoväte | oceľ, špongia |
| Aplikácia | na vyrovnávanie tvrdých povrchov, na odstraňovanie starých podlahových krytín |
| Kompatibilné s | YT-52843 |
| Symbol | YT-52841 |
Škrabka na podlahy určená na vyrovnávanie tvrdých povrchov a odstraňovanie starých podlahových krytín.
Ďalšie informácie:
- Konštrukcia pre vysoké zaťaženie
- rukoväť na šľahanie z oceľovej rúrky, pokrytá špongiou
- hlava - hliníkový odliatok
- čepeľ z ocele 65 mn pevne pripevnená dvoma skrutkami
- celková dĺžka: 500 mm
- šírka čepele: 100 mm; hrúbka: 1,5 mm
- čepeľ je otočná, obojstranne naostrená pre vynikajúcu životnosť nástroja
- v ponuke sú náhradné čepele YT-52843
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.