| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-52840, YT-52841 |
| Veľkosť | 100x100 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| šírka | 100 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Materiál | stal 65Mn |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Symbol | YT-52843 |
Náhradné čepele pre podlahové škrabky so šírkou 100 mm, dĺžkou 100 mm a hrúbkou 1,5 mm. Obojstranne naostrené.
Čepeľ má štyri otvory na upevnenie na hlavu škrabky.
- Materiál - kalená modrá 65mn oceľ.
- Určené pre škrabky yt-52840 a yt-52841
- Balenie obsahuje 5 čepelí
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.