| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozmery | 170x32x25, 235x40x40 mm |
| Dĺžka | 170, 235 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Vlastnosti | odstránenie skrutiek 1/4" (6,3 mm), 5/16" (7,9 mm), 3/8" (9,5 mm), 1/2" (12,7 mm), extraktor nechtov, otvárač |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | čistenie a vyrovnávanie tvrdých povrchov, napr. kovu, dreva, stavebných materiálov, páčenie, oddeľovanie a vytrhávanie malých prvkov |
| Symbol | YT-52860 |
Kovové škrabky typu L. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Sada obsahuje 2 kusy s hrúbkou 2,5 mm a rozmermi:
- 235 x 40 x 40 mm.
- 170 mm x 32 x 25 mm
Na tele sú vyrezané profily na skrutkové kľúče s veľkosťou 1/4", 5/16", 3/8" a 1/2", ako aj praktický vyťahovač klincov a otvárač na fľaše.
Na účinné čistenie a vyrovnávanie tvrdých povrchov, napr. kovových, drevených stavebných materiálov, tiež na pákovanie, oddeľovanie a vytrhávanie malých dielov. škrabacie páčidlá -2 ks.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.