| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 230 mm |
| Pracovná šírka | 250 mm |
| Výška pracovnej časti | 40 mm |
| Priemer rukoväte | 25 mm |
| Hrúbka plechu | 2 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | lakované |
| omša | 480 g |
| Aplikácia | ohýbanie a profilovanie hrán plechu pri dokončovaní parapetov, oplechovania komínov, ríms a pod. |
| Symbol | YT-54090 |
Funkčné ručné náradie na ohýbanie a profilovanie hrán plechu pri dokončovaní parapetov okien, oplechovania komínov, ríms atď. Nástroj nepoškodzuje povrch plechu. Nástroj je chránený lakovou vrstvou. Otvor v rukoväti umožňuje pripevnenie bezpečnostnej šnúry.
- pracovná šírka: 250 mm
- výška pracovnej časti: 40 mm
- hrúbka plechu pracovnej časti: 2 mm
- celková dĺžka: 230 mm
- priemer rukoväte: 25 mm
- hrúbka steny rukoväte: 2 mm
- hmotnosť: 480 g