| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 630 mm |
| Šírka štrbiny | 8 mm |
| Hĺbka štrbiny | 30 mm |
| Šírka základne | 245 mm |
| Średnica rurki | 18 (základy), 25 (rukoväť) mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | lakované |
| Max. hrúbka ohýbaných odkvapových hákov a plochých tyčí | 6 mm |
| Pracovný uhol | 30-90 ˚ |
| Ložisko | 22 mm |
| omša | 3 kg |
| Aplikácia | presné tvarovanie hákov a nastavenie žľabov do požadovanej polohy |
| Symbol | YT-54101 |
Ohýbačka hákov so základňou, ktorá umožňuje presné tvarovanie hákov žľabu a správne umiestnenie žľabu. Možno ju použiť aj na ohýbanie rôznych typov plochých tyčí alebo bednenia. Vďaka dlhým ramenám možno namontované háky ohýbať ľahšie. Vďaka pogumovaným rukovätiam ohýbačka bezpečne a pohodlne padne do rúk. Klzný valec je vybavený mazacím strmeňom. Nárazníková skrutka umožňuje nastaviť uhol ohybu v rozsahu 30 - 90°.
- Celková dĺžka: 630 mm
- šírka drážky: 8 mm
- maximálna hrúbka ohýbaných odkvapových hákov a plochých tyčí: 6 mm
- hĺbka štrbiny: 30 mm
- hmotnosť: 3 kg
- šírka základne: 245 mm
- priemer rúrky rukoväte: 25 mm
- priemer posuvnej objímky: 25 mm 22 mm
- priemer základňovej rúrky: 18 mm