| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 75 m |
| šírka | 50 cm |
| Thickness | 45 µm |
| Hrúbka fólie | 40 µm |
| Materiál | EP |
| Farba | modrá, jasný |
| Pevnosť v ťahu | 300 % |
| Binder | modifikovaný akryl |
| Hrúbka lepiacej vrstvy | max. 0.5 µm |
| Množstvo lepidla | 3 g/m² |
| Odolnosť voči UV žiareniu | áno, 21 dni |
| Tolerancia | ±5 % |
| Symbol | YT-54313 |
Fólia má veľmi vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, ako je voda a UV žiarenie.
Vďaka použitiu vysokokvalitnej fólie a akrylového lepidla nezanecháva po odlepení stopy.
Je určená na dočasnú ochranu povrchov pred poškodením a znečistením počas renovačných a stavebných prác.
Používa sa na zakrytie prvkov okien, dverí, schodov, parapetov, podláh atď. Odporúča sa aj na ochranu všetkých druhov hladkých povrchov počas prepravy, montáže a skladovania.