| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 120 mm |
| Typ držiaka nástroja | M14 |
| Dĺžka | 600 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Kapacita miešania max | 15-25 kg |
| Aplikácia | lepiace malty, raketomety, poter, štrukturálne omietky, tmely, izolačné hmoty |
| Symbol | YT-5503 |
Dvojšpirálová miešačka sa používa na miešanie lepiacej malty, murovacej malty, poteru, stavebných omietok, vyrovnávacích a izolačných hmôt.
- Pracuje s miešačkami alebo vŕtačkami.
- Vyrobené z pozinkovanej ocele.
- má rukoväť so závitom M14.
- Špeciálny profil miešadla zabezpečuje rýchlu a dobrú homogenizáciu miešanej hmoty.
Užitočné pri renovačných a stavebných prácach.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.