| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 135 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ držiaka nástroja | M14 |
| Kapacita miešania max | 20-30 kg |
| Aplikácia | lepiace malty, raketomety, poter, štrukturálne omietky, tmely, izolačné hmoty |
| Symbol | YT-55033 |
Dvojitý špirálový miešač určený na miešanie:
- lepiace malty
- malty,
- poteru,
- stavebných omietok,
- vyrovnávacie hmoty,
- hydroizolačné hmoty
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.