| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 600 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ držiaka nástroja | M14 |
| Kapacita miešania max | 20-30 kg |
| Aplikácia | mínomety, betón, omietky, iné polotekuté, viskózne materiály s pieskovou alebo štrkovou náplňou |
| Symbol | YT-55073 |
Trojitý špirálový miešač určený na miešanie:
- .
- betón
- omietky a iné polotekuté látky,
- viskóznych materiálov s pieskovou alebo štrkovou náplňou
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.