| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 160 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ držiaka nástroja | M14 |
| Kapacita miešania max | 20-30 kg |
| Aplikácia | mínomety, betón, omietky, iné polotekuté, viskózne materiály s pieskovou alebo štrkovou náplňou |
| Symbol | YT-5508 |
Špirálová trojitá miešačka sa používa na miešanie malty, betónu, omietky a iných polotekutých, viskóznych materiálov s pieskom alebo štrkom.
- Pracuje s miešačkami alebo vŕtačkami.
- Vyrobené z pozinkovanej ocele.
- má rukoväť so závitom M14.
- Špeciálny profil miešadla zabezpečuje rýchlu a dobrú homogenizáciu miešaného materiálu.
Užitočné pri renovačných a stavebných prácach.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.