| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 4 t |
| Sila čeľuste | 0.5 t |
| Pracovný tlak | 560 bar |
| Pracovný rozsah ovládača | 270-395 mm |
| Zdvih piestu ovládača | 125 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | 13/16-20 UNEF |
| Nastavte obsah | hydraulické čerpadlo, aktuátor, predĺženie x4 (115, 170, 250, 470 mm), rozťahovacie čeľuste, okrúhly uzáver, plochý uzáver, hák ovládača, piestový hák, štrbinový nástavec, |
| Obsah setu pokr. | Čiapka typu V, gumená čiapočka, samec konektor |
| Symbol | YT-55500 |
Rozmetadlo s nosnosťou 4 tony určené na dielenské, montážne a plechárske práce vyžadujúce značné statické sily. Zariadenie sa používa na zdvíhanie, naťahovanie, rozťahovanie, ohýbanie, rovnanie a ťahanie.
- zdvih piestu: 125 mm
- tlak: 560 bar
- pracovný rozsah: 560 mm: 270-395 mm
- súčasťou dodávky:
- rozmetacie čerpadlo
- 4 nadstavce: 115, 170, 250, 470 mm
- rozmetacie čeľuste 0,5 t
- 8 kusov príslušenstva: okrúhle, ploché, drážkované, V a gumové vložky, svorka na valec a piest, konektor