| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 10 t |
| Sila čeľuste | 0.5 t |
| Pracovný tlak | 620 bar |
| Pracovný rozsah ovládača | 355-495 mm |
| Zdvih piestu ovládača | 135 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | 13/16-20 UNEF |
| Počet kusov v sade | 15 |
| Nastavte obsah | hydraulické čerpadlo, aktuátor, predĺženie x4 (140, 240, 340, 590 mm), rozťahovacie čeľuste, okrúhly uzáver, plochý uzáver, hák ovládača, piestový hák, štrbinový nástavec, |
| Obsah setu pokr. | Čiapka typu V, gumená čiapočka, samec konektor |
| Symbol | YT-55503 |
Rozpierak 10-tonový určený na dielnenské, montážne a karosárske práce, ktoré vyžadujú použitie významných statických síl. Zariadenie sa používa na zdvíhanie, natiahnutie, rozťahovanie, ohýbanie, vyrovnávanie a vytiahnutie.
- zdvih piestu: 135 mm
- tlak: 620 bar
- rozsah práce: 355-495 mm
V balení:
- čerpadlo pre rozpierak
- 4 predĺžky: 140, 240, 340, 590 mm
- rozťahovacie čepele 0,5 t
- 8 príslušenstva: okrúhla, plochá, štrbinová, V-tvarová a gumová nástavec, uchytenie valca a piestu, mužský konektor