| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálna nosnosť | 1000 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 2040 mm |
| Aktivačná sila | 260 N |
| Dĺžka | 1580 mm |
| Výška | 1560 mm |
| šírka | 1060 mm |
| Materiál | stal Q235 |
| Povrchová úprava | lakované |
| Ložisko | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 6 |
| Materiál kolies | oceľ |
| Akustická sila | ≤80 dB(A) |
| omša | 65 kg |
| Aplikácia | automobilové služby, výrobné závody |
| Symbol | YT-55556 |
Profesionálny dielenský žeriav s nosnosťou do 1000 kg. Má presný spúšťací ventil na jednoduché polohovanie zaveseného obrobku. Má kompaktnú plne skladateľnú konštrukciu. Rozmery výrobku v zloženom stave: výška 152 cm, šírka 48 cm, hĺbka po výložník 54 cm. Je vybavený 6 kovovými kolieskami - a špeciálnou rukoväťou na jednoduché manévrovanie. Celková výška zdvihu je až 210 cm. Dielenský žeriav s hmotnosťou 1000 kg má všetky požadované certifikáty, ktoré umožňujú jeho používanie v automobilových dielňach a výrobných závodoch.
Upozornenia na používanie:
Pred použitím žeriavu si pozorne prečítajte návod na použitie.
Neprekračujte nosnosť žeriavu.
Je nevyhnutné, aby bol žeriav umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadne práce pod vyvýšeným a nezaisteným bremenom.
Bezpečnostný ventil nenastavujte.