| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálna nosnosť | 2000 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 2240 mm |
| Aktivačná sila | 280 N |
| Dĺžka | 1730 mm |
| Výška | 1400 mm |
| šírka | 1040 mm |
| Materiál | stal Q235 |
| Povrchová úprava | lakované |
| Ložisko | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 6 |
| Materiál kolies | oceľ |
| Akustická sila | ≤80 dB(A) |
| omša | 90.5 kg |
| Aplikácia | automobilové služby, výrobné závody |
| Symbol | YT-55557 |
Profesionálny dielenský žeriav s nosnosťou do 2000 kg. Má presný spúšťací ventil na jednoduché polohovanie zaveseného obrobku. Má kompaktnú plne skladateľnú konštrukciu. Je vybavený 6 kovovými kolesami - a špeciálnou rukoväťou na jednoduché manévrovanie. Celková výška zdvihu je až 224 cm. Dielenský žeriav s hmotnosťou 2000 kg má všetky požadované certifikáty, ktoré umožňujú jeho používanie v automobilových dielňach a výrobných prevádzkach.
- dĺžka: 1730 mm
- šírka: 1040 mm
- výška: 1400 mm
- hmotnosť: 90,5 kg
- max. výška zdvihu: 2240 mm
Upozornenia na používanie:
Pred použitím žeriavu si pozorne prečítajte návod na použitie.
Neprekračujte nosnosť žeriavu.
Je nevyhnutné, aby bol žeriav umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadne práce pod vyvýšeným a nezaisteným bremenom.
Bezpečnostný ventil nenastavujte.