| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 450 kg |
| Rozmery | 860x800x25 mm |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Materiál kolies | oceľ |
| omša | 21 kg |
| Aplikácia | na obsluhu motora |
| Symbol | YT-55570 |
Podperný stojan motora s nosnosťou do 450 kg. Má 4 kovové kolieska, z ktorých dve sú otočné pre ľahkú manévrovateľnosť. Otočná hlava so štyrmi nastaviteľnými nožičkami umožňuje bezpečné umiestnenie motora v rozsahu 360 stupňov.