| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Tlaková sila | 12 t |
| Rozsah práce | 0-695 mm |
| Rozmery | 1300x576x500 mm |
| Pracovná šírka | 400 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | lakované |
| omša | 45 kg |
| Aplikácia | automobilové služby, výrobné závody |
| Symbol | YT-55580 |
Profesionálny hydraulický lis s tlakom 12 ton. Vďaka masívnej a robustnej konštrukcii je vhodný na použitie v akejkoľvek automobilovej alebo výrobnej dielni. Má všetky požadované certifikáty, ktoré mu umožňujú pracovať v profesionálnych prevádzkach.
Upozornenia na používanie:
Pred použitím lisu si pozorne prečítajte návod na použitie.
Neprekračujte menovitý lisovací tlak.
Je nevyhnutné, aby bol lis umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom povrchu.
Bezpečnostný ventil nenastavujte.