| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah zdvíhania | 1140-1945 mm |
| Maximálna nosnosť | 500 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | lakované |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Materiál kolies | oceľ |
| omša | 24 kg |
| Aplikácia | na práce na prevodovke, výfukovom potrubí, motore, zavesení atď. v osobných automobiloch |
| Symbol | YT-55600 |
Hydraulický zdvihák vybavený nožným čerpadlom a presným ventilom. Určený na prácu s prevodovkou, výfukovým potrubím, motorom, zavesením atď. na osobných vozidlách.
- Maximálne zaťaženie: 500 kg
- pracovný rozsah: 1140-1945 mm
- presný ventil
- otočné kolieska pre voľnosť pohybu
- robustná oceľová konštrukcia odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu
- jednostranný valec (na zdvíhanie predmetu) s možnosťou prepravy nákladu
- užívateľsky prívetivé nožné čerpadlo zabezpečuje, že vozidlo môže obsluhovať jedna osoba
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.
Bezpečnostný ventil nenastavujte.