| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Nośność | 1000 kg |
| maximálny výkonový objem | 185 mm |
| Výška zdvihu kolesa | 175 mm |
| Rozmery | 815x305x200 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | lakované |
| omša | 5.5 kg |
| Aplikácia | na servis alebo vykladanie áut |
| Symbol | YT-55670 |
Nájazdová plošina užitočná pri servise alebo vykládke vozidiel. Uľahčuje diagnostiku a opravy vozidiel, ako aj nakladanie a vykladanie v oblastiach s vyššou rampou.
- Maximálne zaťaženie: 1000 kg/ks.
- šírka: 200 mm
- stabilná konštrukcia z oceľového plechu s tesne rozmiestnenými vzperami a klinmi
- Odporúčané 2 rampy