| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Nośność | 2500 kg |
| Rozmery | 220x110x80 mm |
| Dĺžka | 220 mm |
| Výška | 110 mm |
| šírka | 80 mm |
| Materiál | PP |
| Farba | červená |
| omša | 195 g |
| Aplikácia | ochrana pred nekontrolovaným pohybom vozidiel a prívesov |
| Symbol | YT-55675 |
Klin chráni pred nekontrolovaným pohybom vozidiel a prívesov. Vyrobený z kvalitného plastu, na priečnych koncoch vystužený rebrami. Má protišmykové výstupky a zárezy, ktoré zabezpečujú lepšie uchopenie kolesa a výrazne sťažujú posúvanie klinu po povrchu. Užitočný výrobok pre každé vozidlo, garáž, autodielňu a vulkanizačnú dielňu.
- dĺžka: 220 mm
- výška: 110 mm
- šírka: 80 mm
- hmotnosť: 195 g
- maximálna hmotnosť vozidla: 2500 kg
- materiál: PP