| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Výška | 60 cm |
| šírka | 51 cm |
| Šírka a hĺbka stĺpika | 50x50 mm |
| Hrúbka steny stĺpika | 1.5 mm |
| Priemer trubiek priečnikov | 32 mm |
| Hrúbka steny rúry | 1.3 mm |
| Základná dĺžka | 15 cm |
| Šírka základne | 15 cm |
| Hrúbka základnej dosky | 3 mm |
| Priemer otvorov v základni | 11 mm |
| Upevnenie rozstupov | 12x12 cm |
| Počet kľúčov | 2 |
| omša | 4.7 kg |
| Aplikácia | účinne zabezpečiť priestory proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel |
| Symbol | YT-55740 |
Skladací "motýlí" parkovací zámok so zámkom na účinné zabezpečenie priestorov proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel. Poskytuje pohodlie a bezpečnosť pri riadení prístupu do určených oblastí. Umožňuje dočasné zablokovanie parkovacích miest alebo vjazdu, napr. na súkromných pozemkoch, chodníkoch, zelených plochách, protipovodňových hrádzach, promenádach.
Zámok je vybavený zámkom doplneným dvoma kľúčmi, čo umožňuje pohodlné otváranie a zatváranie.
- materiál: oceľ s práškovým náterom
- rozstupy upevnenia: 12 x 12 cm
- rozmery základne: 15 x 15 cm
- šírka: 51 cm
- výška: 60 cm
- hrúbka steny rúry: 1,3 mm
- hrúbka steny stĺpika: 1,5 mm
- hrúbka základovej dosky: 3 mm
- priemer priečnej rúrky: 32 mm
- priemer otvorov v podstavci: 11 mm
- šírka a hĺbka stĺpika: 50 x 50 mm
- hmotnosť: 4,7 kg
- 2 kľúče sú súčasťou dodávky
- 4 ks v balení