| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Výška | 46 cm |
| šírka | 32 cm |
| Średnica rurki | 22 mm |
| Hrúbka steny rúry | 1.5 mm |
| Základná dĺžka | 32 cm |
| Šírka základne | 20/40 cm |
| Hrúbka základnej dosky | 2 mm |
| Priemer otvorov v základni | 11 mm |
| Upevnenie rozstupov | 17/31x22 cm |
| Priemer otvoru pre visiaci zámok | 10 mm |
| omša | 4.5 kg |
| Aplikácia | účinne zabezpečiť priestory proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel |
| Symbol | YT-55749 |
Skladací parkovací zámok "podkova" na účinné zabezpečenie priestorov proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel. Poskytuje pohodlie a bezpečnosť pri riadení prístupu do určených oblastí. Umožňuje dočasné zablokovanie parkovacích miest alebo vjazdu, napr. na súkromných pozemkoch, chodníkoch, zelených plochách, protipovodňových hrádzach, promenádach.
- materiál: oceľ s práškovým náterom
- rozstupy upevnenia: 17/31 x 22 cm
- rozmery základne: 20/40 x 32 cm
- šírka: 32 cm
- výška: 46 cm
- hrúbka steny rúry: 1,5 mm
- hrúbka základnej dosky: 1,5 mm hrúbka plechu: 2 mm
- priemer rúry: 22 mm
- priemer otvorov v podstavci: 11 mm
- max. priemer závesu visiaceho zámku: 10 mm
- hmotnosť: 4,5 kg
- 4 ks v balení