| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Výška | 40 cm |
| šírka | 71 cm |
| Średnica rurki | 32 mm |
| Hrúbka steny rúry | 1.3 mm |
| Základná dĺžka | 10 cm |
| Šírka základne | 4 cm |
| Hrúbka základnej dosky | 2 mm |
| Priemer otvorov v základni | 11 mm |
| Upevnenie rozstupov | 8 cm |
| Priemer otvoru pre visiaci zámok | 10 mm |
| omša | 4 kg |
| Aplikácia | účinne zabezpečiť priestory proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel |
| Symbol | YT-55753 |
Skladacia parkovacia zámková "brána" na účinné zabezpečenie priestorov proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel. Poskytuje pohodlie a bezpečnosť pri riadení prístupu do určených oblastí. Umožňuje dočasné zablokovanie parkovacích miest alebo vjazdu, napr. na súkromných pozemkoch, chodníkoch, zelených plochách, protipovodňových hrádzach, promenádach.
- materiál: oceľ s práškovým náterom
- rozstupy upevnenia: Upevnenie: 8 cm
- rozmery základne: 4 x 10 cm
- šírka: 71 cm
- výška: 40 cm
- hrúbka steny rúrky: 1,3 mm
- hrúbka základnej dosky: 2 mm
- priemer rúry: 32 mm
- priemer otvorov v podstavci: 11 mm
- max. priemer závesu visiaceho zámku: 10 mm
- hmotnosť: 4 kg
- 4 ks v balení