| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Výška | 60 cm |
| Šírka a hĺbka stĺpika | 50x50 mm |
| Hrúbka steny stĺpika | 1.5 mm |
| Základná dĺžka | 15 cm |
| Šírka základne | 15 cm |
| Hrúbka základnej dosky | 3 mm |
| Priemer otvorov v základni | 11 mm |
| Upevnenie rozstupov | 12x12 cm |
| Počet kľúčov | 2 |
| omša | 4.5 kg |
| Aplikácia | účinne zabezpečiť priestory proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel |
| Symbol | YT-55756 |
Sklopný parkovací "stĺpik" so zámkom na účinné zabezpečenie priestorov proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel. Poskytuje pohodlie a bezpečnosť pri riadení prístupu do určených oblastí. Umožňuje dočasné zablokovanie parkovacích miest alebo vjazdu, napr. na súkromné pozemky, chodníky, zelené plochy, protipovodňové hrádze, promenády.
Zámok je vybavený zámkom doplneným dvoma kľúčmi, čo umožňuje pohodlné otváranie a zatváranie.
- materiál: oceľ s práškovým náterom
- rozstupy upevnenia: 12 x 12 cm
- rozmery základne: 15 x 15 cm
- výška: 60 cm
- hrúbka steny stĺpika: 1,5 mm
- hrúbka základovej dosky: 3 mm
- priemer otvorov v podstavci: 11 mm
- šírka a hĺbka stĺpika: 50 x 50 mm
- hmotnosť: 4,5 kg
- 2 kľúče sú súčasťou balenia
- 4 ks v balení