| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Výška | 60 cm |
| Šírka a hĺbka stĺpika | 50x50 mm |
| Hrúbka steny stĺpika | 1.5 mm |
| Základná dĺžka | 15 cm |
| Šírka základne | 15 cm |
| Hrúbka základnej dosky | 3 mm |
| Priemer otvorov v základni | 11 mm |
| Upevnenie rozstupov | 12x12 cm |
| Priemer otvoru pre visiaci zámok | 10 mm |
| omša | 4.5 kg |
| Aplikácia | účinne zabezpečiť priestory proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel |
| Symbol | YT-55757 |
Sklopný parkovací zámok "stĺpik" na účinné zabezpečenie priestorov proti neoprávnenému vjazdu alebo parkovaniu vozidiel. Poskytuje pohodlie a bezpečnosť pri riadení prístupu do určených oblastí. Umožňuje dočasné zablokovanie parkovacích miest alebo vjazdu, napr. na súkromných pozemkoch, chodníkoch, zelených plochách, protipovodňových hrádzach, promenádach.
- materiál: oceľ s práškovým náterom
- rozstupy upevnenia: 12 x 12 cm
- rozmery základne: 15 x 15 cm
- výška: 60 cm
- hrúbka steny stĺpika: 1,5 mm
- hrúbka základovej dosky: 3 mm
- priemer otvorov v podstavci: 11 mm
- maximálny priemer závesu visiaceho zámku: 10 mm
- šírka a hĺbka stĺpika: 50 x 50 mm
- hmotnosť: 4,5 kg
- 4 ks v balení