| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak | 0.6-0.8 MPa |
| Maximálny tlak | 0.8 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 170-708 l/min |
| Kapacita | 40 l |
| Vonkajšie rozmery | 860x480x330 mm |
| Rozmery nádrže | 306x508 mm |
| Dĺžka hadice | 2.5 m |
| Priemer hadice | 23.5 mm |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | pieskované |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Priemer kruhu | 150 mm |
| Akustický tlak | 66.9 dB(A) |
| Akustická sila | 86.9 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 17 kg |
| Nastavte obsah | pieskovač, abrazívum na nasávanie hadice, hadica na pripojenie vzduchu s hrdlom, tryska x4 (Ø1, Ø2, Ø3, Ø4 mm) |
| Symbol | YT-55830 |
Solídny piaskovač sifónový s objemom 40 litrov, navrhnutý s ohľadom na profesionálne použitie v dielniach, závodoch zámečníkov a pri rekonštrukčných prácach. Vďaka maximálnemu pracovnému tlaku 0,8 MPa ponúka vysokú účinnosť pri odstraňovaní hrdze, farieb alebo nečistôt z kovu, kameňa a iných povrchov vyžadujúcich presné vyčistenie.
Vyčleňuje sa optimalizovanou konštrukciou - použitie sifónového systému podávania brúsiaceho materiálu umožňuje stabilný prietok materiálu a menšie straty počas práce.
- pripojenie 3/8" umožňuje rýchle pripojenie k pneumatickej inštalácii bez potreby použitia ďalších adaptérov
- pracovný tlak: 0,6-0,8 MPa (60-125 PSI)
- maximálny tlak: 0,8 MPa
- regulácia tlaku umožňuje presné nastavenie
- potrebný prietok vzduchu: 170-708 l/min
- objem 40 l
- materiál: oceľový plech dokončený metódou pieskovania
- 2 gumové kolesá s priemerom 150 mm uľahčujú prepravu zariadenia aj po nerovnom povrchu, užitočné v teréne alebo pri častom presúvaní medzi pracoviskami
- rozmery: 860 x 480 x 330 mm
- rozmery nádrže: 306 x 508 mm
- hadica dlhá 2,5 m a s priemerom 23,5 mm
- hmotnosť: 17 kg
- v balení: hadica nasávajúca brúsiaci materiál, hadica pripojenia vzduchu s krúžkom, 4 trysky s priemerom 1, 2, 3 a 4 mm
Upozornenia na používanie:
Pred údržbou odpojte stroj od prívodu vzduchu. 1. Skontrolujte, či nie sú opotrebované diely, napr. dýzy, otvory. 2. Skontrolujte abrazivo. Abrazivo sa opotrebováva a malo by sa pravidelne vymieňať. 3. Zabráňte vlhkosti vo vzduchovom vedení a abrazive. 4. Neprekračujte maximálny tlak vzduchu.