| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 8 W |
| Pracovný tlak | 0.27-0.82 MPa |
| Maximálny tlak | 0.82 MPa |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Potrebný prietok vzduchu | 424-707 l/min |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| maximálny limit | 6.5 l |
| Kapacita | 90 l |
| Vonkajšie rozmery | 585x485x494 mm |
| Rozmery pracovnej časti | 580x480x350 mm |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | pieskované |
| Výstupné napätie | 12 V d.c. |
| Výstupný prúd | 667 mA |
| Akustický tlak | 63.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 65.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 17.5 kg |
| Nastavte obsah | pieskovač, šmirgel, abrazívum na nasávanie hadice, hadica na pripojenie vzduchu s hrdlom, tryska x4 (Ø4, Ø5, Ø6, Ø7 mm), napájanie lampy, Ochranná fólia na okná 4x, rukavice, |
| Obsah setu pokr. | PTFE páska |
| Symbol | YT-55840 |
Pneumatický pieskovač kabín na rýchle a pohodlné čistenie hrdze, farby a nečistôt pomocou cirkulujúceho abrazíva. Nepostrádateľný v automobilových dielňach a priemyselných závodoch.
- Objem kabíny: 90 l
- pracovný tlak: 0,27-0,82 MPa
- spotreba vzduchu: 424-707 l/min
- vnútorné rozmery kabíny: 580 x 480 x 350 mm
- rozmery jednotky: 585 x 490 x 490 mm
- pieskovacia pištoľ so 4 vymeniteľnými keramickými tryskami 4, 5, 6, 7 mm
- veľké okno 485 x 390 mm s vymeniteľnou ochrannou fóliou
- jasné osvetlenie pomocou 12 V žiarivky
- vypúšťací otvor na rýchlu výmenu brúsneho materiálu
- gumové rukavice integrované v prístroji
- Robustná mriežka na jednoduchú manipuláciu
- Štandardné pripojenie
- protišmykové, pogumované nožičky
Súčasťou balenia:
- pieskovacia pištoľ
- hadica na odsávanie abrazíva
- Hadica na pripojenie vzduchu s adaptérom
- 4 trysky
- napájací zdroj pre lampu
- 4 vymeniteľné fólie na ochranu okien
- integrované rukavice
- teflónová páska na utesnenie
Upozornenia na používanie:
Varovanie! Pred začatím práce zaistite dvere. Nezabezpečené dvere môžu spôsobiť vážne poranenia. Pozor! Pred údržbou odpojte stroj od prívodu vzduchu a elektrickej energie. 1. Často čistite filter a zberač prachu. 2. Skontrolujte, či nie sú opotrebované jednotlivé časti, napr. dýzy, otvory a rukavice. 3. skontrolujte abrazívum. Abrazívum sa opotrebúva a malo by sa pravidelne vymieňať. 4. Pravidelne čistite vnútro kabíny pieskovača. 5. Zabráňte vlhkosti vo vzduchovom potrubí a v abrazive. 6. Raz týždenne skontrolujte tesnosť dverí. 7. Neprekračujte maximálny tlak vzduchu.