| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 12 W |
| Pracovný tlak | 0.27-0.82 MPa |
| Maximálny tlak | 0.82 MPa |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Potrebný prietok vzduchu | 424-707 l/min |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| maximálny limit | 17 l |
| Kapacita | 220 l |
| Vonkajšie rozmery | 1380x940x580 mm |
| Rozmery pracovnej časti | 370-540x840x560 mm |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | pieskované |
| Výstupné napätie | 12 V d.c. |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Akustický tlak | 63.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 65.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 43 kg |
| Nastavte obsah | pieskovač, šmirgel, abrazívum na nasávanie hadice, hadica na pripojenie vzduchu s hrdlom, tryska x4 (Ø4, Ø5, Ø6, Ø7 mm), napájanie lampy, Ochranná fólia na okná 4x, rukavice, |
| Obsah setu pokr. | PTFE páska |
| Symbol | YT-55841 |
- materiál: oceľový plech
- povrchová úprava: pieskovanie
- objem: 220 l
- hmotnosť: 43 kg
- výkon: 12 W
- požadovaný prietok vzduchu: 424-707 l/min
- priemer vzduchovej prípojky: štandardný
- vonkajšie rozmery: 1380x940x580 mm
- vnútorný priemer hadice na prívod vzduchu: 3/8" (10,0 mm)
- rozmery pracovnej plochy: 370-540x840x560 mm
- maximálny objem abrazíva: 17 l
- rozsah dodávky: pieskovač, pieskovacia pištoľ, hadica na odsávanie abrazíva, hadica na pripojenie vzduchu s tryskou, tryska x4 (Ø4, Ø5, Ø6, Ø7 mm), napájací zdroj pre lampu, ochranná fólia na okno x4, rukavice, teflónová páska
Upozornenia na používanie:
Varovanie! Pred začatím práce zaistite dvere. Nezabezpečené dvere môžu spôsobiť vážne poranenia. Pozor! Pred údržbou odpojte stroj od prívodu vzduchu a elektrickej energie. 1. Často čistite filter a zberač prachu. 2. Skontrolujte, či nie sú opotrebované jednotlivé časti, napr. dýzy, otvory a rukavice. 3. skontrolujte abrazívum. Abrazívum sa opotrebúva a malo by sa pravidelne vymieňať. 4. Pravidelne čistite vnútro kabíny pieskovača. 5. Zabráňte vlhkosti vo vzduchovom potrubí a v abrazive. 6. Raz týždenne skontrolujte tesnosť dverí. 7. Neprekračujte maximálny tlak vzduchu.