| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 500 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 3 m |
| Maximálna výška upevňovacieho bodu navijaka | 3.3 m |
| Počet nosných reťazí | 1 |
| Veľkosť článku záťažovej reťaze | 5x15 mm |
| Skladovacia teplota | 0~40 ˚C |
| omša | 8.5 kg |
| Symbol | YT-58950 |
Ručný reťazový kladkostroj pre náročné použitie v priemyselnom prostredí a v mechanických dielňach a servisoch. Neoceniteľný pri prepravných prácach, na presné zdvíhanie a horizontálny pohyb, nízka hmotnosť a ochrana proti korózii, špeciálna konštrukcia reťaze a háku na zvýšenie bezpečnosti. Nosnosť 0,5 T, výška zdvihu 3 m, reťaz s dvojitým závesom, pozinkovaná, dĺžka cca 2 m. Nevyžaduje sa registrácia U.D.T. Ručný reťazový kladkostroj na ťažké priemyselné použitie. Na presné zdvíhanie a horizontálnu manipuláciu.