| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 2000 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 3 m |
| Maximálna výška upevňovacieho bodu navijaka | 3.4 m |
| Počet nosných reťazí | 1 |
| Veľkosť článku záťažovej reťaze | 8x24 mm |
| Skladovacia teplota | 0~40 ˚C |
| omša | 17.5 kg |
| Symbol | YT-58953 |
Ručný reťazový kladkostroj pre náročné použitie v priemyselnom prostredí a v mechanických dielňach a servisoch. Neoceniteľný pri prepravných prácach, na presné zdvíhanie a horizontálny pohyb, nízka hmotnosť a ochrana proti korózii, špeciálna konštrukcia reťaze a háku na zvýšenie bezpečnosti. Nosnosť 2,0 T, výška zdvihu 3 m, pozinkovaná reťaz s dvojitým okom, dĺžka cca 2 m. Nie je potrebná registrácia UDT. Ručný reťazový kladkostroj na ťažké priemyselné použitie. Na presné zdvíhanie a horizontálny pohyb.